Dilek, görüş, şikayet ve önerilerinizi bize aşağıda ki form aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.!

Yorumlar

Her şey için çok teşekkürler, Türkçem gün geçtikçe kötüleşse de dostlarım, arkadaşlarımın sayısı artıyor. Personelinizin kalitesi ve saygınlığı, kendimizi sizden biri olarak hissetmemizi sağladı.Çok nazik ve kibardınız. Umarım biz de sizi memnun etmişizdir. Kızım, eşim ve Nil'imin adına çok teşekkür ederiz.

Sayın Naz Otel ilgilileri, otelinizde kaldığımızdan dolayı çok memnun olduk. Kendi evimiz kadar rahat hissettik, ilgi ve alakanızdan dolayı memnuniyetimizi bildirir, sıcakkanlılığınız ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz.

Naz Otel'e tavsiyeyle geldim, çok memnun kaldım. Hatta, gelirken komşularımı da davet ettim. Otelin sahipleri ve özellikle Ömer Bey'in ilgisine karşı hayranlık duydum. İki yıldır sürekli konaklama yerim ve gelmeye devam edeceğim.

Naz Otel'e tesadüfi bir şekilde geldik, iyiki de gelmişiz. Değerini bilen müşterilerle emeğe saygısı olan insanlarla karşılaşmanız dileğiyle.

Sıcakkanlı personeli ve işletmecisiyle ve de temizliği, düzenliği, ev ortamı aratmayan bu yere eşimle geldim ve ikimiz de hayran kaldık. En kısa zamanda tekrar gelmek istiyoruz, her şey için teşekkürler.

İlk defa kalmış olduğum otelinizde kısa sürede güzel bir yer, kalınabilecek bir yer irtibasını gördüm. Umarım ilerde daha uzun süreli kalmak nasip olur. Başarınızın devamını dilerim.

Her zamanki gibi bir iş seyahati sırasında konaklama için durduğum sıradan bir otel olarak görmüştüm. İçine girip insanları tanıdıkça, gece geçirip gün ağardığında aile ortamını daha iyi hissediyorsunuz. Evinizden uzakta olduğunuzu unutacağınız, ev ortamı ev kokusu hissedeceğiniz bir nokta.

2008 yılından beri, Naz Otel'in sürekli müşterisi olarak, gerek sıcak kanlı ve samimi çalışanları, gerek ise sürekli değişim ve gelişim içinde olmasından dolayı, gönül rahatlığı ile kaldığım bu farklı ve otantik otele teşekkürlerimi iletiyorum.